У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:52, 10 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Затримали іноземця, що в розшуку

Затримали іноземця, що в розшуку thumbnail

Кожного дня до Львова прибувають сотні туристів, які приїхали на екскурсії, або по справах. Хоч проходить величезний потік людей, проте потрібно перевірити кожного, бо бувають різні випадки. Така перевірка знадобилась і цього разу. У Львові затримали іноземця, якого розшукує Інтерпол. Про те, що чоловік перебуває у розшуку, було встановлено під час перевірки документів в аеропорту, коли він прилетів до Львова. Чоловік є громадянином Європейської країни.

В базі даних побачили, що цю людину розшукують, тому негайно затримали іноземця до вияснення всіх деталей. Також повідомили й в консульство країни, з якої чоловік. Тепер будуть розбиратись та виясняти, хто він та що порушив, якщо його розшукують. Зараз з ним проводять розмови, а також будуть розбиратись з представниками його держави.

Працівники аеропорту повинні перевіряти кожну людину і не дарма, адже якщо цього не робити, то можна впустити в країну небезпечних людей. Тому все ретельно перевіряють. Такі випадки бувають досить рідко, проте варто все ж робити все, щоб кожен, хто входить в країну, мав порядок в законі. Тому поки цього іноземця затримали та перевіряють до вияснення всіх деталей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: