У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:35, 10 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

П’ять кроків на шляху до омріяної квартири – як не наробити помилок

П’ять кроків на шляху до омріяної квартири – як не наробити помилок thumbnail

Більшість з нас вважає, що найважливіший крок на шляху до власного житла – заробити достатньо грошей. Це дійсно є основним етапом, особливо, якщо врахувати вартість нерухомості в Україні. Однак припустімо, що потрібну суму ви вже маєте. Експерти говорять, що на цьому шлях до омріяної квартири лише починається.

Детально вивчити асортимент

Найкращим помічником у цьому питанні стане пошуковий ресурс, на якому зібрані всі актуальні пропозиції з продажу нерухомості. Подивіться самі, купівля квартири з ЛУН – це величезний вибір, детальний опис об’єктів, наявність фото, вартості, контактної інформації про власника чи забудовника.

Детальне вивчення ринку житлової нерухомості дозволить реально оцінити майбутні перспективи і шанси знайти ідеальну квартиру. Крім того, ви будете орієнтуватись у цінах і пропозиціях, що стане вашим козирем у перемовинах із власником, особливо якщо мова йде про вторинний ринок.

Обрати декілька варіантів

Експерти радять не зупинятись на одній квартирі, навіть якщо вона здається ідеальною, а вибрати 2-3 варіанти для порівняння. Це особливо важливо, якщо жодна квартира не відповідає абсолютно усім вашим вимогам. Та навіть якщо декілька варіантів здаються вам дуже схожими, не відкидайте жоден з них, не оглянувши житло.

Подивитись квартири особисто

Якою б детальної не була інформація на сайті, кожну нерухомість потрібно бачити на власні очі. Тільки так ви зможете реально оцінити її переваги і недоліки, «приміряти» квартиру на себе і свою родину, передбачити, наскільки комфортним буде для вас проживання на новому місці. При огляді квартири звертайте увагу на кожну деталь – поверх, зручність планування, ефективність використання площі, наявність утеплення, якість ремонту, стан підлоги і сантехніки. Значення можуть мати навіть такі нюанси, як вид з вікна.

Перевірити документи

Якщо ви не маєте відповідної освіти, на цьому етапі краще звернутись по допомогу до професійного юриста. Він зможе захистити вас від шахраїв, перевірить документи власника чи забудовника, підкаже, на що звертати особливу увагу, і допоможе укласти текст договору так, щоб ваші інтереси були максимально захищеними.

Підписати угоду

Якщо квартира вам подобається, а документи в порядку, останнім кроком стане підписання угоди купівлі-продажу житла. Бажано, щоб це засвідчував нотаріус, якому ви цілковито довіряєте. Якщо надто нервуєте, візьміть для підтримки близьку людину, і не забудьте замовити столик у ресторані, адже ваша мрія здійснюється!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: