У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:55, 12 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Свято йоги у Львові

Свято йоги у Львові thumbnail

17 та 18 червня у Львові відбудеться «Lviv Yoga Day». Під час цього заходу можна буде душевно та фізично відпочити, знайти гармонію та мир. Тут можна зупинитись та послухати своє тіло та емоції. Таке заняття сприяє здоровому способу життя, моральному заспокоєнню. Також варто відзначити, що минулого року було понад 5 тисяч людей та всім сподобалось. Цього року передбачують більший ажіотаж.
Тут можна буде взяти участь в масовому тренуванні з йоги, також будуть різні музиканти, які будуть радувати людей своєю музикою. Можна буде послухати багато цікавої інформації про йогу та здоровий спосіб життя. Також буде майстер-клас по приготуванню вегетаріанської кухні. Також буде чим зайнятись і дітям. Все, що відбуватиметься на заході, буде корисним для тіла та розуму.

Також зараз організатори пропонують ввести йогу в фізкультуру в школах. Влада підтримала таку ініціативу і можливо скоро можна буде таке побачити в Львівських школах. Йоги запевняють, що це допоможе дітям бути більш врівноваженими та спокійними, буде знімати напругу та стрес, також фізично діти будуть більш підготовлені та розслаблені.

Всі охочі можуть прийти на площу Ринок, парк ім. І. Франка. Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: