У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:23, 15 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів – місто озер

Львів – місто озер thumbnail

Львів міг би стати містом озер, тут також їх є аж 400, та всі можуть приваблювати око людей. В області та в самому місті є багато водойм. Проте багато з них в поганому стані, адже засмітити може кожен, а прибирати озеро, це досить важка робота, на яку не всі згодяться. Така сама ситуація і у водах озера в Горіховому Гаю. Тут живуть качки, які досить красиво прикрашають озеро. Проте поруч є і дуже багато сміття. Деяке прямо у воді, а інше знаходиться поруч на звалищі, яке не прибирають вже досить довгий час. Тут завжди багато підлітків, які хочуть розважатись, а також багато рибалок, які намагаються щось виловити з озера.

Багато людей хотіли б бачити це озеро чистим та красивим, встановити поруч лави та столики, щоб можна було відпочивати біля води. Проте нікому до цього немає діла, бо ж прибирають озеро лише небайдужі сусіди. Проте, якщо там все облаштувати, то буде ще більше сміття від відпочивальників.

Дослідники інституту екології Карпат нарахували у Львові 400 озер. Якби всі вони використовувались для відпочинку, були комфортно об лаштовані, то місто мало б багато хороших місць для пікніка, для культурних заходів. Якби ретельно доглядали за цими озерами, то можна було б купатись в чистій безпечній воді, без сміття.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: