У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:12, 16 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День музеїв у Львові

День музеїв у Львові thumbnail

Львів зовсім скоро відзначатиме День музеїв, тому вони підготували різні програми та цікаві заходи, особливо для маленьких львів’ян. 18 травня у Львівському музеї історії релігії буде пізнавальний музейний квест. Тут всім учасникам запропонують пошукати різні експонати, та організувати їх в одне ціле. Також під час цього будуть розповідати корисну інформацію, яка сподобається і дорослим і дітям. Почнеться це о 16 годині.

Також цього ж дня в Центрі міської історії можна буде переглянути серію фотографій  Грицька Порицького. Тут можна буде побачити Львів його очима, свободолюбивими українськими очима. Такі фотографії варто бачити кожному, щоб знати історію міста.

Почнеться виставка о 21 годині.

19-го травня буде відбуватись "Інтерактивна гра для дітей "Давні рукописні та друковані книги". Тут розкажуть все про перші книги, книгодрукування та багато іншого. Можна буде взяти участь в вікторинах та отримати призи. Почнеться все о 13 годині. Приходити сюди можуть діти від 10 до 15 років.

Одразу після цього можна йти на 16 годину на площу Ринок, де буде  інтерактивна гра для дітей “Національності середньовічного Львова”. Тут дітям розкажуть про історію міста, вплив кожної держави на нього. Будуть і конкурси.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: