У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:12, 17 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Якби Садовий виконував обіцянки

Якби Садовий виконував обіцянки thumbnail

В інтернеті з'явилось відео, де люди уявляють, що б мав вже Львів, якби його мер виконував всі свої обіцянки. З цього вийшло щось досить цікаве. Багато людей вже поширили це відео в соціальних мережах та проходить активне обговорення такого відео.

Якби Садовий виконував всі обіцянки, то у Львові було б відкрито нових 9 дитячих садків, 53 родини військовослужбовців отримали б квартири, була б відкрита надсучасна лікарня за австрійським проектом у Шевченківському районі, також Львів мав би сміттєпереробний завод та жодних проблем зі сміттям. Таке ж процвітання було б і на 17-х вулицях, на яких бруківка непридатна для проїзду. Львів збагатився б на льодову арену, а парк на 500 нових дерев. Також обіцяли побудувати новий парк атракціонів.  Все це жителі міста все ще чекають, проте надія помирає останньою.

Люди глузують та сміються з цього відео, кажуть, що Львів став би набагато комфортнішим та розвинутішим, якби виконували всі обіцянки. А також більшість вважає, що краще не обіцяти, ніж тішити людей, а потім розчаровувати. Такі вчинки позбавляють мера авторитету та поваги. Після цього люди вже не вірять словам політиків. Якби хтось змінив цю тенденцію, було б набагато краще, можна було б реально розраховувати ат знати, чого чекати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: