У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:35, 18 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Незаконний заробіток у Стрию

Незаконний заробіток у Стрию thumbnail

На жаль, в Україні важко заробляти гроші чесно, щоб вистачало на життя. Тому люди шукають способи, як перехитрити державу та заробити більше, адже на проживання та покупки не вистачає стандартних зарплат. Проте будь-який незаконний заробіток карається. Поліцейські та податкова шукають таких людей та знаходять. Цього разу спіймали чоловіка в Стрию.

Стрийський міськрайонний суд Львівської області визнав винним директора ТОВ «НВП – Розліт» Ігоря Дрочака в організації незаконного пункту приймання та збуту брухту у Стрию та наклав штраф розміром 25,5 тисяч гривень.

Чоловік купував у різних людей та компаній брухт, а потім продавав його дорожче різним заводам, які потребували таку сировину. На цьому можна було досить добре заробити, адже товар потрібний та різниця в цінах досить велика. Тому можна знаходити, де дешевше, а продавати дорожче.

Робили ці операції на ділянці площею 0,11 га, що на вулиці Сколівській, 20 у Стрию. Тут і відбувався обмін брухту та гроші, які чоловік клав собі в кишеню. Проте стало відомо, що територія належить ще одному чоловікові, якого зараз також перевіряють. Брухт не проходив жодних перевірок, тож може бути навіть небезпечним. Тепер винні понесуть покарання.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: