У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 18 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Театральний фестиваль у Львові

Театральний фестиваль у Львові thumbnail

У Львові пройде чудовий фестиваль, на який можуть прийти всі, вхід вільний. Там також будуть різні майстер-класи, на які потрібно записуватись. У Львові 18-20 травня відбуватиметься Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях», у якому візьмуть участь близько 150 акторів 11 особливих театральних колективів з України, Польщі та Литви. Це буде неймовірний захід для всіх любителів театру та мистецтва взагалі. Таке свято сподобається кожному, тому варто не пропустити.

Можна буде послухати про сценічну мову, рухи, також зможуть спробувати себе в конкурсі фотографи. Все це наповнить присутніх незабутніми емоціями та радістю, тому варто прийти та відчути все це, пережити. Культурні заходи розвивають людей, як заявляють організатори, вони вважають, що це необхідність для кожного, мати уявлення про основи театрального мистецтва, адже це стосується всіх, це застосовується в щоденному житті, навіть якщо не помічається. Також потрібно бути людиною, яка знає щось про все, театр входить в це число, тож не завадить черпнути нової інформації.

Цьогорічний фестиваль відбудеться у двох локаціях – Обласний академічний театр Ляльок та Палац культури імені  Гната Хоткевича. Тож всі запрошені та можуть взяти участь в культурному розвитку суспільства.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: