У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:18, 19 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вечірню школу приєднують до денної

Вечірню школу приєднують до денної thumbnail

У Львові є вечірня школа, яка працює для тих, хто не має змоги ходити зранку. Тут є заочна освіта, дистанційна форма навчання для різних дітей, які потребують цього. Все було досить зручно, проте влада міста вирішила закрити її. Таке рішення прийняли на сесії міської ради 18-го травня. Запланували реорганізувати вечірню (змінну) середню загальноосвітню школу № 28 м. Львова, способом приєднання її до загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів № 87. Так вирішили депутати, тож так і зроблять.

Вони кажуть, що так в учнів будуть кращі умови, краще технічне обладнання для навчання. Вони зможуть знаходитись в новому місці, де все облаштовано. А старе приміщення перетворять в щось більш корисне, або зроблять ще одну школу, проте вже після ремонту та оновлення. Поки точні плани невідомі, проте влада запевняє, що прийняли таке рішення виключно для користі та комфорту учнів.

В цій школі 205 учнів та 12 учителів. Всім комфортно давати або отримувати знання в вечірній час або дистанційно. А в школі, до якої приєднують, є понад 450 учнів на денній формі. Тож тепер їм доведеться ділити класи ще з іншими дітьми. Влада запевняє, що все буде добре та всім буде комфортно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: