У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:47, 22 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Міс Львів» 2017

«Міс Львів» 2017 thumbnail

В кожному місті проводять конкурси краси, це особливий час для кожної красуні, адже можна спробувати себе та показати всьому місту. «Міс Львів» цьогоріч пройде 8-го червня в приміщенні Львівської опери. Чотирнадцять дівчат вже готуються та працюють, щоб досягти своєї мети. Вони готові безперервно працювати, аби стати найкрасивішою дівчиною міста та області. Також потім переможниця буде представляти себе на всеукраїнському рівні. Тому це й велика відповідальність.

Всі конкурсантки переживають, адже конкуренція велика, кожна красива та суддям важко обрати. Також переживають і організатори, адже потрібно обрати дійсно кращу, бо вона буде представляти місто в всеукраїнському конкурсі. Це повинна бути дівчина не лише красива, але й розумна, щоб могла підтримати бесіду. Це також дуже важливо, в модельному бізнесі цінують розумних дівчат, тому це міф, що моделі достатньо зовнішніх даних. Адже красунь багато, а запам’ятовуються далеко не всі, тому варто себе добре показати й з цього боку. Також варто мати хороший талант, який можна буде показати на конкурсі, адже це також частина програми. Всі дівчата красиві, проте все ж потрібно обрати одну, що дуже важко, як зазначають судді. Тоді одна єдина стане найкрасивішою дівчиною цього року.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: