У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:40, 27 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Крісла повернули!

Крісла повернули! thumbnail

На проведення цього річного пісенного конкурсу витратили дуже багато грошей, кажуть, що Україна витратила найбільше за всю історію конкурсу. Проте крісла вирішили не купувати, а позичити  у Львові. Тут на «Арені Львів» досить багато крісел та всі з них підготовлені для великої кількості людей. Тому для Києва позичили крісла саме там. Проте Євробачення вже пройшло, а крісла повернули.

Їх вже активно монтують і скоро "Арена Львів" набуде звичного вигляду. Тут працюють люди, які встановлюють ряд за рядом, щоб вже до найближчих подій стадіон зміг прийняти максимальну кількість людей. Тому вже зовсім скоро всі охочі зможуть насолодитись зручними кріслами на арені.

«Ми раді, що нам повернули крісла, адже скоро футбол та потрібні місця для вболівальників. Люди хочуть сидіти в комфортних місцях, тому потрібно встановлювати. Стан їх після Євробачення не змінився, адже були гості з Європи, культурні люди, які не псують майно. Ми цьому дуже раді, адже не доведеться реставрувати крісла. А після українського футболу вони, буває, страждають. Тепер ми поступово працюємо та встановлюємо крісла, і вже зовсім скоро всі вболівальники зможуть знову сидіти зручно», - розповідає влада стадіону.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: