У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:54, 29 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Іноземці пред’являють чужі паспорти

Іноземці пред’являють чужі паспорти thumbnail

Люди сьогодні шукають різні способи, як перехитрити закон для власної вигоди, проте добре це не закінчується, щастить лише одиницям, а решту ловлять та карають. Цього разу двох іноземців, які використовували чужі та підроблені документи, аби перетнути кордон, затримали співробітники Держприкордонслужби в аеропортах «Львів» та «Бориспіль». В столиці громадянин Туреччини їхав по паспорту іранця.

А у Львові прикордонники затримали громадянина Іраку. Поки невідомо, що було причиною таких дій, проте це з'ясовують. Іноземець планував відлетіти до Риму. Для проходження паспортного контролю він надав закордонний паспорт громадянина Болгарії, проте прикордонники з’ясували, що документ йому не належить. При пошуку в чоловіка виявили документ громадянина Іраку. Він порушив закони та правила, тому його затримують та проводять роботу. Також обох чоловіків відправлять додому на Батьківщину, де їх будуть судити або штрафувати.

Такі порушення досить серйозні, тому потрібно вживати заходів, щоб такого не відбувалось. Потрібно штрафувати та позбавляти права виїзду за кордон на певний термін, щоб не відбувалось порушень. Після довгого обмеження, можливо, зникне бажання порушувати закон.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: