У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:34, 30 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оперативний ремонт дороги

Оперативний ремонт дороги thumbnail

Зовсім скоро повинен приїхати, а точніше прилетіти, до Львова та Тернополя прем’єр-міністр. Ціль його візиту – перевірка доріг в цій місцевості. Тому всі почали досить оперативно ремонт доріг, щоб на час візиту Гройсмана все вже було в належному стані. Це радує людей, адже хоч дорога буде відремонтована. Роблять це на різних ділянках, зокрема на трасі Львів-Тернопіль. Також тривають ремонтні роботи й на об'їзній міста Золочів.

Влада міста дуже рада, що попередили, за повідомленням прес-служби Львівської ОДА, на вівторок, 30 травня, запланований візит прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на Львівщину. Тому встигли зробити основні роботи та створити процес ремонту.

«Звичайно, неприємно, що дороги роблять лише тоді, коли збираються приїхати політики, проте результат вийде хорошим – нова дорога, тому нема чого жалітись. Зовсім скоро будемо мати хорошу трасу, по якій їздить багато людей, тож варто бути задоволеними та не нарікати, інакше взагалі нічого не зроблять. Проте потрібно, щоб політики частіше приїжджали й в саме місто, щоб і там зробили дороги. Можливо, таким чином і всю Україну поремонтують, адже стан доріг жахливий», - розповідає львів’янин.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: