У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:34, 31 Травня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Змагання з флорболу у Львові

Змагання з флорболу у Львові thumbnail

У Львові люблять спорт та охоче влаштовують різні спортивні заходи, турніри. Також тут часто проходять всеукраїнські чемпіонати та змагання.1 травня — 4 червня у Львові відбудуться змагання з флорболу «Ukraine Open 2017». Боротьба серед кращих команд відбуватиметься одразу у чотирьох категоріях: U-10, U-11, U-13 та U-15. Приїде 37 команд з усієї країни, всі вони хочуть побачити Львів та звичайно, перемогти в змаганнях.

«Ukraine Open» кожного року б’ють рекорди. Тут цього року більше команд, тому потрібно покращувати обслуговування, шукати нові ідеї для покращення умов проведення. Тому всі, хто хочуть прийти вболівати зможуть побачити, наскільки покращили цього року комфорт для спортсменів та глядачів.

Вхід вільний. Заходи триватимуть з 08:00 до 23:00 у Палаці Спорту «Галичина». Кожен може прийти та повболівати, адже це цікаво та захоплююче, спостерігати за спортсменами. Вони всі старались, довго працювали, щоб відточити майстерність, проте все одно серед всіх виберуть найкращих, а решті доведеться ще працювати. Хоча і переможцям потрібно буде готуватись до всесвітніх чемпіонатів. Адже завжди переможці країн потім змагаються між собою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: