У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:39, 2 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Хулігани облили фарбою пам’ятник

Хулігани облили фарбою пам’ятник thumbnail

У Львові достатньо проблем, проте люди додають нових. Чомусь, невідомим людям стало нудно, або захотілось нашкодити комусь, і вони вирішили облили пам’ятник фарбою. Тепер їх шукає поліція, адже за хуліганство потрібно нести покарання.

2 червня на вулиці Стрийській у Львові невідомі облили червоною фарбою «Монумент Слави». Там зараз працює поліція, яка шукає всі можливі докази та людей, які могли бачити хуліганів. Поки невідомо, хто міг це зробити, але поліцейські шукають та знайдуть. І ця людина чи люди будуть нести покарання у вигляді штрафу або виправних робіт.

Проте у міськраді цим часом повідомили: «Відповідно до розпорядження міського голови Львова, було створено робочу групу для вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави. Під час першого засідання кожен з учасників групи озвучив свою позицію і бачення майбутньої долі пам’ятника Монумент Слави». Тому якраз вирішувалась доля пам’ятника, можливо хтось з присутніх був причетний до цього хуліганства.

Сюди запрошували архітекторів і знавців пам’ятників, що оцінити його. Влада думає на рахунок експонування, а поліція шукає винних в хуліганстві. Навколо цього пам’ятника зараз багато подій, тож невідомо, що буде далі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: