У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:41, 2 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові приміщення для інтернату

Нові приміщення для інтернату thumbnail

У Львові є інтернати, там навчаються та перебувають діти, у яких немає батьків, або їх позбавлено права опікування. Такі діти часто страждають морально. Проте також їм не вистачає і фізичних речей. Жалілись діти й на обмеження в приміщенні. Проте влада пішла на поступки та від сьогодні, 2 червня, у Львівській загальноосвітній школі-інтернат № 2, що на вул. Просвіти, 2-4, запрацюють відразу три нові приміщення.

Діти зможуть користуватися сучасною бібліотекою, яка розмістилася у двох кімнатах. Крім того тут будуть не лише книжки, але й столи для навчання, адже до цього діти робили уроки на своєму ліжку, а це зовсім некомфортно та не добре для осанки. Тепер діти зможуть повноцінно вчитись за столом. Також планують зробити кімнату, де будуть проходити різні презентації та зустрічі. Там можна буде проводити також різні заходи.

У третьому приміщенні, майстерні живопису та іконопису, кожна дитина зможе розкрити свій дар. Дехто з вихованців школи-інтернату вже відвідував майстерню іконопису та здобув вже певні вміння. Тепер дітки зможуть використовувати набуті знання в стінах школи. Це допоможе дітям бути відкритими та займатись чимось цікавим.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: