У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:50, 5 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття музейного комплексу

Відкриття музейного комплексу thumbnail

Сьогодні у Львові відкрили музейно-культурний комплекс «Львіварня». Комплекс розташований на вул. Клепарівській, 18. Тут можна буде побачити багато цікавого, багато нового. Тому кожен львів’янин та гість міста зможе оцінити нововведення. Тут прекрасна атмосфера, а також створено багато нових робочих місць. Представлені речі, які показують культуру міста, традиції. Для створення цього комплексу працювало багато людей, які зробили все ідеально, так, як було задумано.

Будинки, які є в цьому комплексі, отримали нове життя, нову роль в місті, тепер до них більше уваги та турботи. Всі оцінять, як все змінилось тут. Гості міста зможуть залишитись задоволеними та захопленими, адже тут є, на що подивитись. Тут раді всім. Людина, яка приїжджає до Львова перший раз, закохується, та, яка приїжджає вдруге, хоче тут жити, а та, яка приїжджає третій раз, розуміє, що Львів – це на все життя. Так розповідає міський голова.

З нагоди офіційного відкриття закладу львів’яни могли відвідати театралізовану екскурсію про львівське та світове пивоваріння. Також відбувались нічні екскурсії.

Поки що 5 червня (понеділок) музей працюватиме за таким графіком: 10:00 — 19:00 год. Вартість вхідних квитків з нагоди відкриття (3-5 червня) становитиме 30 грн, в інші дні вхід до музею коштуватиме 60 грн. Деталі за телефоном: (032) 294-80-65.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: