У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:50, 5 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дріт у хлібі

Дріт у хлібі thumbnail

Жінка йшла до магазину по хліб, сподівалась знайти хороший хліб, купила та пішла додому. Проте коли розрізала його, то знайшла там те, що не повинно бути в хлібі. Львів'янка купила хліб із металевим дротиком для чищення посуду. Як потрапив цей дротик в хліб невідомо, проте якби одразу не подивилась та почала їсти, то могла б дуже пошкодити горло, а також якби проковтнула, то наслідки були б жахливими. Така небезпечна річ прямо в хлібі викликала у жінки багато обурення та неприємних емоцій.

Жінка одразу ж опублікувала фото в соцмережі, а також пішла в магазин, щоб показати свою знахідку, проте там вибачились та запропонували замінити хліб, більше продавці нічого й не можуть зробити, адже вина не їх. На це фото одразу знайшлось багато коментаторів, всі люди незадоволені та тепер в цьому магазині значно впадуть продажі. Тепер сюди не буде ніхто ходити, адже хто б хотів пошкодити собі органи, або навіть банально щось в ротовій порожнині, це боляче, неприємно, а також можна занести інфекцію. Це небезпечна річ, яка може привести до жахливих трагічних наслідків, тому всім людям варто дивитись перед тим, як щось їсти. Адже ніколи не знаєш, що трапилось на виробництві, що потрапило в вашу їжу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: