У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:44, 5 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як влаштуватися в Південній Пальмірі?

Як влаштуватися в Південній Пальмірі? thumbnail

Швидко і дешево орендувати квартиру – це бажання не лише тих, хто нещодавно приїхав, а і самих одеситів, які за допомогою довгострокової оренди вирішують свої житлові труднощі. Проте зіткнувшись з таким завданням вперше можна стати жертвою інформаційних агентств. Майже на кожному вільному місці можна знайти однакові об’яви з пропозиціями оренди квартири або кімнати. Ціни є досить привабливими: від 700 до 1500 грн. На перший погляд це найкращій варіант. Та коли ви набираєте відповідний номер це виявляється не власник квартири, а саме таке агентство. В чому небезпека пошуку житла в такий спосіб?

Звертаючись до такої установи ви повинні заключити з нею договір, ще й сплатити цій фірмі суму приблизно в 150-200 грн. Далі їх співробітник одразу телефонує до власника обраного житла и домовляється про заселення. Фактично це купівля наосліп – гроші агентством вже отримані, а житла ще немає. В цьому і є задача такої компанії – продається лише адреса квартири. А чи будете ви там мешкати гарантій ніхто не дає. Отже, клієнт хоче побачити те, що він придбав, а власник лише знизує плечима – ніхто йому не дзвонив і нічого він не продає. Нажаль, вимагати свої гроші назад немає ніякого сенсу – договір ви підписали, а складений він дуже вміло.

На ринку оренди квартир працюють два види агентств: інформаційні та ріелторські. Перші дають лише список дешевих квартир. За нього треб заплатити, самостійно перевірити і лише в такий спосіб знайти потрібний варіант для проживання.

Щодо ріелторських компаній, то в них кожного дня обновляється база даних. Спеціалісти, виходячи з ваших інтересів, підбирають одразу декілька квартир, опитують їх власників. Самостійно домовившись з ними ріелтори разом з вами вони оглядають обрану квартиру. Якщо клієнт підписує договір оренди з власником квартири, то він виплачує винагороду агенту ріелторської фірми.

Таким чином за послуги ріелторів також доводиться платити. Зараз, коли кожен має доступ до мережі інтернет, самим вигідним і економним є пошук потрібної житлової площі в он-лайні. Одним з найбільших порталів з пошуку житлової нерухомості в Україні є www.lun.ua/недвижимость-одесса. На ньому можна знайти не лише квартири Південної Пальміри, а також переглянути потрібне жито по всій території держави. Головна особливість цього ресурсу у тому, що ви не сплачуєте зайвих грошей і доловлюєтесь безпосередньо з власниками житла. В який спосіб шукати квартиру в вітчизняній «Перлині» залежить лише від вас.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: