У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:33, 6 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Обстеження для жінок

Обстеження для жінок thumbnail

Люди кожного дня хворіють, чіпляють різні інфекції. Потрібно регулярно ходити до лікарів, перевіряти своє здоров'я. це стосується кожного. У Львівській області розробляють «Електронний реєстр жінок». Займаються цим організатори проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Сюди привезуть техніку, щоб обстежувати жінок та вести облік записів, адже потрібно знати все про пацієнта. Вирішили зараз зробити саме для жінок, адже вони народжують нові покоління, для цього потрібно обстежуватись.

Комп’ютерна техніка розподілена серед жіночих консультацій та амбулаторій загальної практики сімейної медицини для охоплення електронним реєстром усе жіноче населення Львівської області. Всі жінки тепер зможуть дізнатись про свій стан здоров'я, про свою репродуктивну систему. Можна буде з легкістю створювати сім’ю.

Також для забезпечення он-лайн роботи електронного реєстру департаментом охорони здоров’я ЛОДА 22 травня 2017 року укладено угоду на підключення робочих місць закладів охорони здоров’я Львівської області до мережі Інтернет з ДП НТЦ “УАРНет”. Тож користуватись буде зручно всім. Тепер обстежуватись можна буде з повним комфортом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: