У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:23, 13 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Пожежа в гаражі

Пожежа в гаражі thumbnail

Люди часто необережні, тому доводиться рятувальникам працювати, щоб не загинули люди. Проте в будь-якому випадку отримують травми та страждає майно. Цього разу постраждав гараж від пожежі. У Червонограді, на вул. Промисловій, виникла пожежа у металевому гаражі, критому руберойдом, розміром 3?5 м. одразу приїхали пожежники та гасили пожежу, витратили досить багато води на це. Проте все одно вогонь знищив дах на площі 15 кв. м та дах двох сусідніх гаражів на площі 30 кв. м, а також речі домашнього вжитку в одному з гаражів на площі 30 кв. м.10 рятувальників та дві машини тушили цей вогонь, тепер збитки мають троє людей. Проте добре, що хоч внаслідок події ніхто не постраждав.

Зараз на місці працюють ще й поліцейські, щоб визначити, як з'явився вогонь, як сталось займання. Адже згоріло багато речей, витратили багато води та сил рятувальників. потрібно визначити, чи не зробив це хтось навмисне. тому поліція зараз шукає всі можливі докази та просить всіх свідків поділитись побаченим. Адже кожне слово може допомогти в слідстві та визначити, хто або що могло спричинити таку пожежу, від якої постраждали гаражі. Хоч це не дороге, але все одно майно, яке шкода, яке коштує грошей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: