У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:24, 15 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Син вбив матір і повісився

Син вбив матір і повісився thumbnail

У Львові в приватному будинку знайшли жінку з ознаками насильницької смерті і її сина, який вчинив самогубство. Такий страшний вчинок зробив син, який певно щось не поділив з матір’ю, деталі події поки невідомі. За інформацією відділу комунікації поліції у Львівській області, трагедія трапилась 14 червня близько 17:30 на вулиці Гайовській. Чоловік наніс матері травми, які вона не пережила, а потім, щоб самому не нести відповідальність, сам покінчив з життям. Таким чином він усунувся від відповідальності, проте все одно всі знайомі та родичі вже знають, що він зробив.

Жінці було 81 рік, а чоловікові – 46. На такі жахливій ноті закінчилось життя у них обох. Мати терпіла від сина побої, а він не знайшов кращого виходу з ситуації ніж повішатись на горищі. Родичі всі живуть окремо, тому ніхто не бачив цього. Про е поліцейські ще опитують сусідів, щоб знати, чи бачив хтось, як все розвивалось.

Наразі призначено ряд експертиз, у тому числі й судово-медичну, під час якої будуть встановлені причини смерті загиблих. Поліцейські працюють, щоб встановити всі деталі та чекають результатів експертизи, щоб знати все точно. Тоді й винесуть висновки, хоч карати вже нікого.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: