У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:34, 19 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Садовий – сміттяр, за словами Луценко

Садовий – сміттяр, за словами Луценко thumbnail

Про ситуацію у Львові чули вже всі. Проте політики між собою також намагаються вирішити цю проблему та пропонують різні рішення. Ось Ірина Луценко запропонувала меру Львова виконувати свою роботу, а не роботу «сміттяра». Вона сказала, що Садовий займається тим, що розвозить сміття по всій Україні. Всім вже набридло це, вже ніхто не хоче приймати сміття. Тому потрібно щось вирішувати.

Луценко каже, що пора будувати завод, як є у багатьох регіонах. Це допоможе вирішити проблему та позбавитись усього сміття, що є на звалищах та в місті, адже просто на вулицях, навіть в центрі міста лежать купи зі сміттям, які люди обходять та поповнюють щодня. Також і з підприємствами, до прикладу, харчування. Там дуже багато сміття кожного дня, тому потрібно кудись його викидати. А смітники переповнені, то люди складають все поруч, проте таким чином утворюється справжнє звалище, проте вини людей в цьому немає, адже влада повинна забезпечити порожні смітники.  Тоді й люди зможуть все акуратно складати та упаковувати, але оскільки ситуація така, то вже роблять, що можуть. Тому потрібно на вищому рівні знайти рішення, тоді в місті буде порядок та комфорт.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: