У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:38, 20 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Секс-бізнес у Львові

Секс-бізнес у Львові thumbnail

Кожен в цьому житті заробляє, як може. Проте деякі люди вдаються до незаконних вчинків, які потім будуть виявлені поліцією. Так сталось і у Львові з «бізнесменами». Галицький районний суд м. Львова виніс вирок члену групи сутенерів, які поставляли у Львів жінок з Харкова для сексуальних послуг. Вісім людей організували схему, в якій кожен мав свою роль.

Двоє з них підшукували у Львові приміщення для організації стриптиз клубів, в яких окрім стриптизу надавались платні сексуальні послуги. Також інші відповідали за фінансування та документацію. Були також і ті, хто забезпечував жінок  всім необхідним, контролювали їх та приймали замовлення і гроші.

Останній виконував функції менеджера по набору персоналу: розміщував рекламу у засобах масової інформації та інтернет ресурсах про підбір на різні посади у нічні клуби, проводив співбесіди з молодими жінками.

Залучили для цього 50 жінок, які отримували невеликі гроші за свої послуги.

Днями суд виніс вирок щодо одного з виконавців цього угруповання та призначив покарання у виді п'яти років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання, призначивши іспитовий строк два роки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: