У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:29, 22 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Митники затримали великі гроші

Митники затримали великі гроші thumbnail

Працівники Львівської митниці ДФС запобігли вивезенню з Україну валюти на понад пів мільйона гривень. Про це інформують у ДФС у Львівській області. 32-річний чоловік хотів виїжджати до Польщі, як пасажир, проте у нього виявили досить багато грошей. Працівники митної служби зрозуміли, що щось не так, тому почали перевіряти чоловіків. Там чоловік дістав з кишень 32 тисячі доларів. Річ у тім, що він обрав смугу з проведенням спрощеного митного контролю, то своїми діями заявив про відсутність у нього готівки, що перевищує встановлені норми вивезення за межі митної території України та підлягає обов’язковому письмовому декларуванню.

Тепер на чоловіка чекає покарання за порушення митних правил, а також всі гроші забрали до суду. Адже така сума грошей повинна була бути поясненою документами. До того ж такими грошима потрібно було обирати іншу смугу. Тому варто дотримуватись правил митного контролю, щоб не мати проблем з митниками. А тепер поїздка скасовується та доведеться пояснювати такі гроші в суді. Це буде досить проблематично, тому варто все робити законно та не гратись з митниками. Адже вони вже мають досвід роботи та знають, коли люди щось приховують.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: