У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:32, 22 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Школа торговельної мережі «АТБ»

Школа торговельної мережі «АТБ» thumbnail

Кожна людина хоче мати хорошу роботу, яка буде приносити заробіток на задоволення. Проте для кожної роботи потрібно навчитись щось робити. Так вже три місяці у Львові функціонує навчальний центр торговельної мережі «АТБ». Це перший подібний заклад на заході України. Ще два працюють у Дніпрі та Києві. Тут навчають бути кваліфікованими консультантами та рештою працівників компанії. Можна навчитись відповідати за різні обов’язки, робити різну роботу. Адже в школі навчать всьому.

Сьогодні керівництво  навчального центру підводить перші підсумки роботи. Вони розповідають, що всі люди хочуть працювати в цьому місці, а також з задоволенням приходять на навчання, здобувають навички та стараються, щоб виконувати свою роботу дійсно якісно. Адже щоб гарно працювати, потрібно спочатку навчитись та натренуватись. Кожна робота, навіть така з першого погляду проста, вимагає певних умінь. Тому і організували школу, де можна всьому навчитись. Після такої школи кожен випускник може легко працювати в цій мережі, або ж в інших торговельних компаніях, адже знання універсальні, їх можна використовувати будь-де. Проте спеціалісти звідти виходять дійсно кваліфіковані.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: