У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:19, 23 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Акція проти корупції

Акція проти корупції thumbnail

Кожного дня ми можемо спостерігати несправедливість навколо. Люди роблять різні речі, аби їм було краще, проте цим самим вони можуть нашкодити решті. На жаль, мова йде про корупцію, якої в Україні вистачає. Проте людей, які борються з цим чомусь знищують. 20-го червня студентській спільноті університету імені Івана Франка стало відомо, що своїм таємним голосуванням "вчена рада" філологічного факультету звільнила з викладацької посади Богдана Пастуха, відомого у Львові літературознавця, фахового викладача і члена ініціативної групи, яка виникла після Майдану 2013-2014 для боротьби з плагіатом і корупцією в університеті.

Проте студенти, як знають, як це, коли принижують та псують життя через когось іншого, вирішили влаштувати акцію протесту. Тепер вся країна дізнається, як поступають з чесними людьми. Акція «Студенти проти свавілля в ЛНУ» відбудеться у вівторок, 27-го червня, на площі біля університету. Стартує о 10:00. Можуть прийти всі небайдужі, адже потрібна допомога. Також люди, які не бояться сказати, не бояться відкритись, розповісти про корупцію.

Студенти мають право обирати якісну освіту, мають право протестувати проти звільнення викладачів, котрі роблять цю освіту справді вищою! Студенти хочуть справедливості.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: