У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:44, 26 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Немає грошей на ремонт

Немає грошей на ремонт thumbnail

Кожного дня влада обіцяє, що відремонтує дороги в країні та в кожному місті окремо. Проте роблять це досить поступово та часто з перервами. У Львові закінчують перший етап ремонту перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова, який розпочали ще в березні. Тут уже почали прокладати нову безшумну трамвайну колію. Ремонтники обіцяють, що через три тижні трамвай знову поїде. Однак на ремонт вулиці треба додаткові кошти, скільки - фахівці ще підраховують. Кожного разу все завершується на одному і тому ж: немає грошей. Це набридло чути людям, які впевнені, що всі гроші крадуть, а потім кажуть, що немає.

Перетин Личаківської та Мечникова мали відкрити наприкінці червня. Але на глибині 7 метрів провалився каналізаційний колектор. Ремонтники добре постарались, щоб все зробити, проте нова каналізація повинна служити дуже багато років. Люди сподіваються і чекають, що так і буде, проте лише час покаже, чи було це правдою. Реконструкція Личаківської мала б коштувати майже 6 мільйонів євро. Але за новими підрахунками цих грошей не вистачить. Тому влада просить людей ще зачекати, поки вони знайдуть ще гроші. Частину грошей дав Європейський банк реконструкції й розвитку, а 4,5 мільйона гривень дадуть з бюджету розвитку Львова.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: