У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:08, 29 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відновлення собору Святого Юра

Відновлення собору Святого Юра thumbnail

У Львові жителям одного з районів доведеться побути трішки в незвичних умовах, оскільки львівські депутати затвердили договір між міськрадою та мешканцями будинків на площі Святого Юра у Львові про те, що вони переселять тимчасово людей з цього району. Сьогодні на сесії Львівської міської ради це рішення підтримали 44 депутати.

Хоч доведеться знайти собі тимчасово інше житло, проте потім можна буде повернутись в покращене місце. Тому такі зміни на благо, отже можна потерпіти. Зазначимо, депутати затвердили програму відновлення Святоюрського комплексу на 2017-2020 роки у травні цього року, а у лютому уряд вирішив виділити 20 млн грн на реставрацію споруд собору Святого Юра у Львові.

Реставрація цих споруд буде здійснена якнайшвидше, тому влада робить все можливе, щоб мешканці повернулись швидше додому. Обіцяють, що все буде виглядати дуже гарно, можна буде зовсім скоро жити в цьому районі та насолоджуватись красою архітектури. Тепер собор буде знову, як щойно побудований, майстри будуть ретельно працювати, щоб відновити все до останньої деталі та зробити цю пам’ятку справді вартою уваги. Сюди зможе приїхати кожен та відчути цю велич та красу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: