У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:11, 30 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Наслідки дощів та буревіїв

Наслідки дощів та буревіїв thumbnail

На західній Україні цими днями пройшли досить значні бурі та шквали. Люди отримали від цього багато неприємностей. Зокрема у Львові дуже багато негативних наслідків. Через це без електропостачання залишалось 234 населених пункти (182 повністю та 52 частково) в 15 районах області. Частково зірвано шифер з житлових будинків. Також блискавкою вбило двох людей, тому ці погодні умови негативно впливають на область. Частково зірвано шифер з 5 житлових та 1 господарської будівель (загалом 80 листів шиферу). Відновлювати це доведеться самостійно.

Також пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 4 виїзди на розчистку доріг від повалених дерев. Рятувальники розрізали дерева і прибирали їх з проїжджої частини. Адже водії не могли проїхати, а багатьом потрібно було терміново.

Люди шоковані такими результатами та кажуть, що це неякісна проводка, якщо вона так легко від дощу знищилась. Так і є, адже часто за кордоном такі наслідки після жахливих катаклізм. У нас був лише дощ з вітром, проте він був не надто сильним. Тому варто зазначити, що помилка комунальників в цьому є. Проте після зливи часто буває таке на території України, тому можна було вже звикнути.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: