У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:12, 30 Червня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проблема транспорту в Львові

Проблема транспорту в Львові thumbnail

З транспортом у Львові є великі проблеми, про це неодноразово говорили на сесії міської ради, а також знають всі жителі та гості міста. Львівський активіст, який пропонує свою кандидатуру на посаду керівника управління транспорту міської ради, називає маршрутку однією з трьох головних проблем. Дем’ян Данилюк – один із найпомітніших львівських урбан-активістів. Він займається питаннями розвитку міст вісім років і є учасником багатьох громадянських ініціатив.

Він хотів запровадити електронні квитки, щоб у водія не було готівки, проте це не зовсім вдалось, все одно водіям доводиться розраховувати пасажирів.

Перша проблема, за словами активіста – відсутність стратегії розвитку. Він розповідає, що місто купує новий транспорт, але плану немає, немає визначених цілей. Наступна проблема – занепад електротранспорту. Третя проблема – це маршрутки. За кордоном таким транспортом вже не користуються, адже мета таких водіїв набрати найбільше людей та більше заробити.

Що ми маємо зараз: немиті старі переповнені автобуси, які погано курсують увечері, можуть не виїхати на вихідних узагалі, самостійно збільшують інтервал руху. Така ситуація вигідна перевізникам і дає їм прибутки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: