У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 13 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Студенти військового факультету

Студенти військового факультету thumbnail

В Україні зараз нестабільно, багато чоловіків вимушені захищати країну. Є такі, які хочуть це робити, а багато і тих, кого змушує закон. Більшість людей думає, що ніхто не хоче йти на війну, проте статистика показує протилежне. На військову кафедру в університет вступило цього року на 13% більше студентів. Це свідчить про те, що хлопці хочуть захищати країну, хочуть боротись за неї.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили: «Кількість охочих, які виявили бажання цього року вступити на навчання до видового військового вишу, вже обраховується сотнями. Саме стільки комплектів документів було подано перед початком кінцевого етапу вступної кампанії. Однак стати курсантами провідного військового навчального закладу зможуть лише кращі з них. Серед тих, хто хочуть здобути освіту у Національній академії сухопутних військ, є не лише юнаки, а й дівчата».

Щоб поступити потрібно пройти розмову з психологом, медичний огляд та екзамен з фізичної підготовки. Така велика кількість бажаючих свідчить про високий рівень патріотизму нашої молоді, яка, не зважаючи на те, що понад три роки триває війна, виявляє велике бажання захищати свою Батьківщину.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: