У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:29, 13 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Очищають місто від сміття

Очищають місто від сміття thumbnail

У Львові продовжують боротись зі сміттям, яке заважає вже всім людям. Влада обіцяє, що скоро вирішить проблему раз і назавжди, проте цього ніяк не відбувається. Тому комунальники вимушені прибирати все самостійно. І частково вони справляються зі своїми обов’язками. З їх сторони все виконано добре. Було б ще куди вивозити те, що зібрали. Проте зараз є невеликий прогрес: 77 контейнерних майданчиків зі сміттям вже прибрали за ніч. Станом на ранок 13 липня в департаменті розвитку експлуатації ЖКГ повідомили, що вночі вже прибрали 77 майданчиків зі сміттям. Також в прес-центрі ЛОДА зазначили, що вже 10 днів ведеться зважування автомобілів перевізників з ТВП для ведення розрахунків щодо кількості сміття, що розводять на полігони. «Львівські» писали вже, що в місті встановили вже 3 ваги для цього.

Такі покращення приведуть до часткового очищення міста від бруду, проте це не означає, що сміття закінчиться та вже не буде цієї проблеми. Це лише частина з потрібних дій. Тому варто владі приймати нові рішення та робити так, щоб сміття більше не турбувало жителів та туристів. Ця проблема вже всім набридла, тому варто її вже вирішувати та не тягнути. Тоді всім буде приємніше знаходитись тут.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: