У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:41, 17 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Електронні квитки у Львові

Електронні квитки у Львові thumbnail

Влада міста хоче, щоб жителям та туристам було комфортно, щоб всі могли почувати себе добре та зручно. Це стосується і транспорту, адже це одна з великих проблем міста. У понеділок, 17 липня, Львівське комунальне підприємство «Львіватодор» відкрило тендерні пропозиції на впровадження електронного квитка у Львові. На тендер надіслали документи 17 компаній з України, Європи, Ізраїлю, Туреччини та Кореї. Всі компанії хороші, тому обрати буде досить складно. Хочеться відзначити, що зараз перевіряють всю документацію компаній, щоб все було прозоро та чесно. Після цього будуть ще два етапи тендеру – технічний і економічний. На технічному етапі оцінюватимуть технічні пропозиції й можуть відкинути кілька компаній, а на економічному виберуть компанію, ціна якої буде найпривабливішою.

Вже з 2018 року планують запустити цей проект, відтоді й буде працювати електронний квиток, який повинен сподобатись всім українцям. Починають це зі Львову, а далі буде видно. Також для цього потрібно оновити весь транспорт, встановити там валідатори для автоматизованої оплати за проїзд за допомогою спеціальних та банківських карток. Коштуватиме це немало, за те повинно бути зручно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: