У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:36, 17 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Величний замок під Львовом

Величний замок під Львовом thumbnail

Україна багата на різні пам’ятки архітектури. Всі люди намагаються виїхати кудись за кордон, проте не бачать краси поруч. До прикладу,  Олеський замок під Львовом. Це неймовірної краси замок, який має багату історію. Можна туди зайти та оглянути все, там проводять екскурсії, можна почути від екскурсовода всю історію замку, кому він належав та яка боротьба йшла за цей замок. В ньому дуже красиво, та й зовні можна побачити та оцінити всю велич та красу. Не дарма на цей замок полювали різні люди, які хотіли, аби він належав саме їм.

В замку можна зустріти багато різних кімнат, які неймовірно оздоблені. Все зроблено для вельмож, влади та знаті, які проживали там в давні часи. Тоді влада жила, як і сьогодні, в розкоші та багатстві. Все це можна прослідкувати в залах палацу. Хоч до багатьох речей і не допускають людей, можна лише дивитись на відстані, проте так зберігають історію, яка потім буде передаватись ще з покоління в покоління. В замку кожного дня багато відвідувачів. Також тут працює багато людей, щоб зберегти все в належному стані. Тож якщо ви ще не бачили та не були тут, то варто хоч раз в житті побачити, що в Україні також безліч замків неземної краси.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: