У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:28, 18 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Самогубство військовослужбовця

Самогубство військовослужбовця thumbnail

Зараз в Україні неспокійно, йде війна, яку ще так і не визнають. Проте на Сході гинуть люди, це трагедія для багатьох. І що страшно, що люди, які мають зв'язок з військовою справою, надто пригнічені морально, особливо ті, хто побачили війну на власні очі, побачили реалії. Тому військовим завжди потрібно працювати з психологами та вирішувати свої проблеми. Не впорався з цим один військовий у Львові. У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки вважають, що військовослужбовець, найбільш ймовірно, скоїв самогубство.

17 липня в лісосмузі знайшли повішеним тіло військовослужбовця, який проходив збори офіцерів оперативного резерву, а з  27 березня перебував у розшуку. Ця ситуація та можливо ще якісь особисті проблеми змусили чоловіка закінчити життя самогубством. Таке вирішення проблем не розумне, адже померти – найлегше, а боротись з труднощами, жити далі – це важко. Тому чоловік, який пригнічений власним життям, не впорався з ним. Оскільки ознак насильницької смерті на тілі не виявили, причиною загибелі військовослужбовця, найбільш ймовірно, вважають скоєння ним самогубства. Тепер проводять роботи й з іншими службовцями, аби така ситуація не повторилась. Всім їм потрібно висказатись та вирішити свої внутрішні проблеми.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: