У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:37, 25 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львів’янка привезла «золото»

Львів’янка привезла «золото» thumbnail

Українці дуже талановиті люди. Тут є багато таких, що прославили країну дуже добре. Також високі результати показують часто і спортсмени. Вони багато працюють, тренуються та стараються, щоб досягнути своїх цілей, та вони роблять це. Однією з таких є одна львів’янка. Леся Леськів стала переможцем континентальної першості у складі жіночої збірної України. Вона насправді дуже багато працювала над собою та своїми вміннями, щоб показати такий результат.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 25 липня, що львів’янка Леся Леськів виборола, у складі жіночої збірної золоту медаль у вправі МГ-9 на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в Баку. Разом із нею нагороду з коштовного металу «кували» Дар'я Шаріпова й Наталія Кальниш. Ці жінки дуже добре вміють стріляти, адже перемогли всіх представників з усього світу. Це дійсно почесно, тому варте уваги та пошани. Такі люди заслуговують вражених поглядів людей, які захоплені їх вчинком. Гордяться батьки, друзі, рідні, а також і тренери, які також доклали немало зусиль, щоб зробити все це можливим. Тепер жінка тренується знову, щоб продовжити боротьбу за титул та підтримувати свій авторитет.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: