У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:42, 27 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зменшення злочинності

Зменшення злочинності thumbnail

В кожному місті світу є злочинці. Це явище, яке, на жаль, повністю ніколи не знищити. Завжди є люди, які порушують закони, які не стримують свої емоції, які хочуть збагатитись коштом інших людей. Проте поліція намагається зробити все, щоб ці показники зменшились, та іноді є результат. Спільними зусиллями правоохоронних та інших органів закріплено позитивну тенденцію до зменшення рівня злочинності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області за результатами координаційної наради керівників правоохоронних органів Львівщини. Є статистика, яка підтверджує це, тому можна з впевненістю сказати, що поліція працює, та й людям вже не так хочеться чинити зло.

При цьому, зменшилася кількість особливо тяжких злочинів на 26%, середньої тяжкості – на 21%, а також злочинів невеликої тяжкості – на 39%. Це дуже хороший показник, і було б добре, якби він ще збільшувався, хоча і цього поки достатньо, адже це значно менше клопоту приносить та не страждають люди.

Наголошено на необхідності активізації діяльності всіх правоохоронних органів щодо викриття злочинів у земельній, лісовій та бюджетній сферах, паливно-енергетичному комплексі, а також пов’язаних з корупцією та хабарництвом. Ці сфери дуже активно діють на Львівщині та в Україні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: