У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:04, 28 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Допомога для бійців АТО

Допомога для бійців АТО thumbnail

В Україні зараз тяжка ситуація, неспокійний стан, який пішли змінювати сотні чоловіків, які не завжди повертаються живими додому. Всім, хто там потрібна допомога, а також їх рідним. 25 липня з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 147,8 тис. гривень. Це велика сума грошей, яка повинна допомогти бійцям там на фронті, а також підтримати родини, які втратили того, хто здобував гроші.

Одноразову адресну допомогу отримають 17 воїнів з-поміж демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати 25 дітей загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень). Хоч це й не дуже великі гроші, але це вже якась допомога, яка знадобиться кожному.

На встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО скеровано 32 тис. гривень. Зазначену допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тис. гривень. Всього з початку року з обласного бюджету на виплату одноразової допомоги демобілізованим воїнам із зони АТО виділено 2088 тис. грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: