У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:03, 31 Липня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Прийшов на сварку з рушницею

Прийшов на сварку з рушницею thumbnail

Люди, на жаль, часто не вміють тримати емоції, не вміють знаходити спільну мову, тому й самі від цього страждають. Так сталось і у Львові, де чоловіки не змогли знайти спільної мови. Під час конфлікту між двома чоловіками на вулиці Кременецькій у Львові, один із них ледь не застосував вогнепальну зброю. Він прийшов вирішувати свої справи з рушницею, так на його думку все мало прийти успішно. Проте, на щастя, він не скористався зброєю, просто не встиг.

Поліцейські, які прибули на місце події, змогли роззброїти чоловіка, але для цього їм довелося застосувати фізичну силу. Його затримали, після чого на допомогу викликали слідчо-оперативну групу. Лише так довелось стримати чоловіка, який не хотів відпускати злість на знайомого. Вже згодом з'ясувалося, що затриманий мав дозвіл на зброю ПМР ХК та рушницю мисливську ТОЗ 34Е. Проте все одно це не дає йому права використовувати зброю проти людини. Наразі всі подробиці конфлікту з'ясовують правоохоронці. Вони знайдуть всі причини та обставини події, а тоді чоловік відповідатиме по закону. Хоч він і не встиг нанести шкоду, але хотів та погрожував, за це також буде відповідати. За все буде своя відплата, про які дізнаються після суду.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: