У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:13, 1 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Сортування сміття у Львові

Сортування сміття у Львові thumbnail

У Львові ситуація зі сміттям так і не вирішується. Про неї тимчасово припинили писати, бо всім вже набридло слухати про цю проблему. Проте не припиняє обговорення влада, адже вони шукають способи, як би зробити місто чистим, а звалища порожніми. З 1-го серпня у Львові відновлюють систему роздільного сортування  сміття, яка не працювала впродовж  останніх трьох років. Таке рішення прийняли, щоб змінити ситуацію у Львові, адже тут сміття вже відлякує всіх туристів, люди жахаються власних дворів.

Про це сьогодні під час брифінгу із журналістами розповів директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА, Назарій Романчук. Представники влади намагаються вдіяти хоч щось, думають, що можливо це рішення допоможе зняти проблему, проте на 100% ніхто сказати не може.

Так, за словами Романчука, перевізники у Львові вже додатково встановили більше ніж 1 000 нових контейнерів  для роздільного збору сміття. Також він запевнив, що всі перевізники попереджені про відновлення системи роздільного сортування ТПВ, а ті, хто не буде дотримуватись нових правил, будуть суворо покарані. Проте буде видно, як будуть дотримуватись цього працівники.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: