- У Львові - http://www.ulvovi.com -

Сортування сміття у Львові

Posted By boorik On 01.08.2017 @ 16:13 In Всі новини | No Comments

У Львові ситуація зі сміттям так і не вирішується. Про неї тимчасово припинили писати, бо всім вже набридло слухати про цю проблему. Проте не припиняє обговорення влада, адже вони шукають способи, як би зробити місто чистим, а звалища порожніми. З 1-го серпня у Львові відновлюють систему роздільного сортування  сміття, яка не працювала впродовж  останніх трьох років. Таке рішення прийняли, щоб змінити ситуацію у Львові, адже тут сміття вже відлякує всіх туристів, люди жахаються власних дворів.

Про це сьогодні під час брифінгу із журналістами розповів директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА, Назарій Романчук. Представники влади намагаються вдіяти хоч щось, думають, що можливо це рішення допоможе зняти проблему, проте на 100% ніхто сказати не може.

Так, за словами Романчука, перевізники у Львові вже додатково встановили більше ніж 1 000 нових контейнерів  для роздільного збору сміття. Також він запевнив, що всі перевізники попереджені про відновлення системи роздільного сортування ТПВ, а ті, хто не буде дотримуватись нових правил, будуть суворо покарані. Проте буде видно, як будуть дотримуватись цього працівники.


Article printed from У Львові: http://www.ulvovi.com

URL to article: http://www.ulvovi.com/27608/sortuvanna-smilla-lv/

Copyright © 2009 У Львові, www.ulvovi.com