У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:46, 2 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зони для відстою машин

Зони для відстою машин thumbnail

По всій території західної України стоїть неймовірна спека, люди втрачають свідомість, багато хто не може працювати. Так само й машини не завжди можуть справно їхати в таку спеку. На території Львівської області введений тепловий режим, тож патрульна поліція назвала можливі місця для відстою. Там можна буде перечекати, доки машина охолодиться та можна буде їхати. До того ж під час такої спеки не добре їхати вантажівкам, адже асфальт м’який та дороги псуються дуже швидко.

Рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь за температури повітря +28?С і вище заборонено. Як зазначають в патрульній службі, такі заходи необхідні для забезпечення як безпеки водіїв, так і збереження українських автошляхів. Бо саме висока температура та велика вага вантажу призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонних покриттів: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації. Виключення передбачені лише для вантажів, які швидко псуються. Тому не можна їхати в таку спеку.

За минулу добу патрульні оштрафували понад 60 водіїв за порушення теплового режиму. Вони їхали не зважаючи на правила, тому заплатили штраф та більше так не зроблять.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: