У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:32, 3 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Новий гуртожиток для дітей-сиріт

Новий гуртожиток для дітей-сиріт thumbnail

На жаль, є багато дітей, які залишились без батьків, або вони не можуть їх опікувати. Таких дітей направляють до інтернатів. Проте не завжди для всіх є місце, тому вирішили побудувати ще одне приміщення для них. У Львові для внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, створять соціальний гуртожиток на вул. Угорській, 2. Тут, окрім проживання, можна буде отримати фахову юридичну та психологічну допомогу, а також взяти участь у тренінгах та семінарах. Таке рішення дуже хороше, адже багато дітей очікують на новий дім, хочуть переїхати в щось нове та комфортне, а деякі, які чекають щоб заселитись і тісняться, хочуть побачити своє власне ліжко.

Проект вже затвердили, тож зовсім скоро вже будуть починати роботи. Гуртожиток розрахований на 90 місць. Сюди залучені грантові кошти, бо це спільний проект з Українським фондом соціальних інвестицій. Це добре, адже на залучені кошти можна буде побудувати досить велике та якісне приміщення, добре його облаштувати. Тоді все буде красиве та приємне для діток та працівників. На облаштування дев’ятиповерхової будівлі передбачено 22 млн грн., з них 8 млн грн. виділяє Львівська міська рада, решту – Німеччина.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: