У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:34, 3 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Креативний ранок у Львові

Креативний ранок у Львові thumbnail

Кожного дня львів'яни прокидаються, снідають та збираються на роботу, навчання, хто займається своїми справами. Проте зовсім скоро можна буде провести корисний та креативний ранок. 18 серпня на платформі Prostir у Парку культури та відпочинку (вул. Лижвярська, 42) відбудеться перша безкоштовна лекція-сніданок в рамках проекту CreativeMornings. Запрошені багато гостей, які будуть читати різні лекції на різні теми, можна буде дізнатись багато чого цікавого. Лекцію про обдарованість «Зроби себе сам» проведе відеодизайнер та stop-motion аніматор Роман Дзвонковський. Він розповість, як щодня підживлювати свою креативність, про силу терпіння, наполегливості та щоденної праці, а також про важливість середовища і людей, які допомагають іншим розкрити свого генія.

Реєстрація на захід почнеться о 8 годині ранку. А далі будуть лекції різних спікерів, з програмою можна ознайомитись нижче:

8:30-8:45 - Mindfulness від Роксолани Кравчук

8:45-9:15 - лекція спікера та питання від аудиторії

9:15-9:50 - неформальне спілкування за кавою

9:50-10:00 - час для міні-оголошень та пропозицій.

Для участі необхідна попередня реєстрація, яка відкриється за 5 днів до заходу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: