У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:36, 4 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Переговори з авіакомпанією

Переговори з авіакомпанією thumbnail

Влада хоче, щоб все було комфортно та зручно, проте не завжди так виходить. Переговори з авіакомпанією йдуть вже довгий час. У період підготовки Євро-2012 одним з ключових та найдорожчих інфраструктурних проектів у Львові став аеропорт. Вірилось, що, вклавши шалені кошти, вдасться отримати ворота у світ, за які не буде соромно. Адже цей аеропорт повинен був стати входом, в який можна буде прийняти туристів та користуватись самим. Проте з часом аеропорт занепав. В Європі давно вже всі користуються літаками, адже це зручно та швидко. Але Україна ще лише прямує до цього.

Про мільйон пасажирів у рік, бюджетні перельоти на лоукостерах, дешеві квитки та зручність перельотів – ось що міг отримати Львів. Проте переговори з Ryanair тривали більш як півроку. Вони не могли допустити, щоб аеропорт в такому стані приймав їх літаки. Вони дають найнижчі ціни на квитки для пасажира, але й – виставляють найвищі вимоги до аеропорту. Вони мають дуже багато аеропортів, розробляти план довго та ретельно, тож не хочуть, щоб їх компанія мала щось спільне з поганими аеропортами. Тож і Львів поки, на жаль, не може прийняти дешеві лоукости, які так потрібні українцям.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: