У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:08, 7 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Карта скандальних будинків

Карта скандальних будинків thumbnail

Часто люди хочуть купити собі житло, а потрапляють на будинки, які мали проблеми з законом. Тому потім з'являються неприємності, проблеми з документами. Щоб цього уникнути, варто добре досліджувати будинок, в якому ви хочете купити квартиру. Міська рада Львова облегшила задачу жителям міста. Адже тепер можна все подивитись прямо на сайті. Міська рада оновила онлайн-карту, завдяки якій місцеві мешканці зможуть перевірити "скандальність" новобудов. Останнім часом у Львові побільшало забудов, які не мають необхідних містобудівних умов та обмежень або ж відповідної поверховості. А місто не має повноважень зносити такі будівлі, але може попереджати людей про небезпеку купівлі квартир у таких забудовах. Адже різні порушення можуть бути фатальними для людей та для самого будинку. Тож можна залишитись без житла або без життя.

Так через відсутність документів в одного забудовника у Львові мешканці будинку не можуть оформити право своєї власності в новобудові. Мешканці намагаються через суд довести це право. Проте все одно це зайві проблеми, яких хочеться уникнути. Тож основна мета онлайн-карти - убезпечити львів'ян від можливого шахрайства та надати розуміння, що необхідно вимагати всі потрібні документи від забудовників.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: