У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 8 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ремонтують водопостачальну систему

Ремонтують водопостачальну систему thumbnail

Львівська влада намагається зробити все можливе, щоб в місті було комфортно жити. Та часто для цього потрібно робити ремонт різних систем. Прийшла черга й до водопровідної системи. По трішки частинами будуть ремонтувати все. Тому людям доведеться трішки почекати та потерпіти, поки все не зроблять. Це досить незручно для людей, проте всі знають, що це на краще та можна буде згодом все мати справне.

У «Львівводоканалі» повідомили у вівторок: «8 серпня з 10:00 до 18:00, у зв'язку з плановими роботами (заміна водопроводу) на вулиці Пулюя припинено подачу води в будинки №20-32 на вулиці Пулюя»; «8 серпня з 10:30 до 13:00 припинено подачу води на вулиці Грекова, Батуринську, Ветеранів, Клепарівську та прилеглі, у зв'язку з ремонтними роботами на вулиці Грекова, 6». Такі невеликі незручності доведеться потерпіти жителям цього району, проте проблем з водою в них вже скоро не буде. Це приємна новина, адже тут люди жалілись, що бувають перебої. Тому тепер ремонтники зроблять все, щоб цього більше не було. Адже так неможливо користуватись водою, тому потрібно все лагодити, чим зараз і займуться. Тому скоро всім буде зручно користуватись водою та не мати проблем.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: