У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:02, 8 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Педофіл визнав свою вину

Педофіл визнав свою вину thumbnail

На жаль, є люди, які не можуть стримувати та пригнічувати свої жахливі бажання. У кожного буває агресія, комплекси, злість, але звичайні люди вміють посердитись вдома та інших людей не чіпати. Проте є такі, які цього не навчились та від цього страждають невинні. Ось і один чоловік у Львові, мав сексуальні пристрасті до дітей. І не зміг стримати своїх хворих бажань. У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 8 серпня, що Залізничний районний суд у Львові визнав 8 липня винним та позбавив волі на п’ять років львів’янина, обвинуваченого місцевою прокуратурою №2 у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх) у тому, що він упродовж лютого 2016 року вчиняв розпусні дії щодо малолітньої особи.

Чоловік знайшов дівчину, ввійшов у її довіру, спілкувався, кликав на побачення. Але ж потім робив їй боляче та неприємно. Як тільки змогла, вона розповіла все поліції та чоловіка затримали. У ході досудового розслідування та у суді чоловік свою вину визнав повністю. У відповідності до вимог частини 2 статті 27 Кримінально-процесуального кодексу України розгляд справи відбувався у закритому судовому засіданні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: