У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 9 Серпня, 2017

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Діти-алкоголіки

Діти-алкоголіки thumbnail

В кожному місті є свої безпритульні, але є й ті, хто мають дім, але ведуть спосіб життя, як безхатченки. Вони п’ють без кінця та часто роблять шкоду іншим. Проте найгірше, що серед них можуть опинитись діти. У Дрогобицькому районі під час нічного рейду «Діти вулиці», проведеного працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області, головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації, працівником ДРЦ СССДМ у селах Лішня, Унятичі, Нагуєвичі, виявили неповнолітніх, які вживали спиртні напої. Такі діти йдуть з дому гуляти, а самі займаються зовсім не дитячими справами. Вони п'ють на рівні з дорослими та руйнують свій організм з дитинства.

З дітьми провели виховну роботу щодо недопущення в майбутньому антигромадської поведінки, а також попередили про відповідальність за розпивання спиртних напоїв. Також поліція попереджає, що будуть викривати й магазини, де продають алкоголь дітям. Хоч часто вони просять дорослих це зробити, але за декілька гривень зверху багато людей продають і дітям алкоголь. Також викликали батьків, які будуть відповідати за те, що не доглядають за дітьми.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: